musicstxc01שלום לך.
ראשית אודה לך מקרב לב על הרצון הטוב לסייע.  
אני תקליטנית וקריינית במקצועי ועד כה אין לי אתר בנושא.
לפני יומיים פתחתי עמוד בפייסבוק (לא פרופיל) וגם איתו אין לי מושג בדיוק מה אני עושה.
הנה קישור:  **********
קראתי לו בשם העברי שלי ובמחשבה שניה אני רוצה לשנות לאנגלית –אז רציתי לשאול אותך אם יש אפשרות, ואם כן, איך עושים זאת?
שאלה נוספת בנוגע לפייסבוק, ניסיתי להזמין בעמוד אנשי קשר מהג'ימייל ונפתח לי חלון עם הכותרת "שגיאה בייבוא אנשי קשר" ובגוף החלון כתוב "אנו מצטערים, נתקלנו בשגיאה לא צפויה. אנא נסו שנית."
ניסיתי שנית ואפילו שלישית ורביעית ואני לא מצליחה.
בנוסף, אשמח לשמוע בכלל על האפשרויות השונות החינמיות שיש לי בעמוד הפייסבוק על מנת לפרסם אם עצמי.
ועכשיו בנוגע לאתר, יש לי אפשרות לבנות אתר בחינם דרך מערכת וורדפרס או ג'ומלה בעלות של כמה דולרים לחודש בשביל מקום אחסון – מה יש לך לאמר על זה? ממליץ?
לסיום, אני מודעת לכך ששאלתי שאלות רבות אז סליחה על העומס, ואשמח מאד לקבל ממך ייעוץ.
שבוע מבורך.
ל.

 

שלום,
בנוגע לפייסבוק. אני מוכרח להודות שפשוט אני לא מצליח להגיע להתמצאות מקצועית בכלי הזה, למרות שאני מכיר מספר אנשים שעובדים באופן רציני איתו. אני ממליץ לך לשאול שאלות בפורמים של משתמשי פייסבוק.
בנוגע לאתרים. (בזה אני מבין קצת יותר:) שאלת היסוד בבניית אתר היא האם את מעוניינת שאנשים יגיעו אלייך דרך האתר, או שאת תשלחי אותם לאתר בעזרת נניח כרטיס ביקור או כל פרסומת אחרת. הבנייה והעלויות במקרה הראשון הם שונים ויקרים באופן משמעותי מהמקרה השני. דבר שני שאני צריך לדעת, האם יש לך רקע מקצועי בגרפיקה, אתרים וכד' או לא. בניית אתר בוורדפרס או ג'ומלה זה לא משהו פשוט או קלל ללא הכרת התחום. שאלה אחרונה למכתב זה, האם את יודעת אנגלית? חומרי הדרכה איכותיים יש באנגלית, וצריך גם הרבה אנגלית בכדי ליישם אותם.
בברכה,
מאיר

 

 


שלום מאיר ותודה רבה על התגובה.
אז ככה:
אני מעוניינת שאנשים יגיעו אלי דרך האתר.
אין לי רקע מקצועי בגרפיקה ואתרים וכן אין לי ידע רב באנגלית.
הענין הוא שאעזר באתר ממון http://www.mamon.biz/ שככל הנראה יתקינו לי את האתר אך את ההמשך – תכנים ובחירת עיצוב- אני כנראה אצטרך להוסיף בעצמי אבל זאת לפי קורס וידאו שיש באתר זה.
תודה רבה.
ל.

 

שלום,
ככלל, האתרים שמספקים אפשרות להציג תוכן בחינם, אנים מיועדים לאתרים מקודמים. אם את מעוניינת להתחיל לשווק את עצמך באינטרנט, את חייבת בניית אתר מקצועי ורציני. סופם של אתרי חינם להזנח. בכדי לבנות אתר שמוכר את עצמו צריך להתיחס אליו כאל חנות ריאלית שאת רוצה לפתוח. צריך למצוא מקום, להכין את התפאורה, את המלאי וההיצע, את התוכן, את הפרסום. הרבה רצון טוב לא יכול לחפות על הצרכים בהוצאות הקבועות והראשוניות הללו. גם אם יתנו לך עכשיו אתר מוכן, מעוצב ומלא תוכן, הוא יהיה ריק ובוודאי שלא יכניס לך לקוחות, ואתרי חינם, לא נותנים לך גם את זה. לכן את צריכה להתחיל מתכנון פיננסי, ולאחריו לפעול. עלות של אתר היא בסביבות 2500 ש"ח להקמה ועיצוב, ולפחות 400 ש"ח בחודש עבור אחסון ופרסום. אם אין לך את האפשרות להשקיע באתר זמן וכסף על בסיס קבוע, כדאי לך לחשוב על האופציה השניה שהצעתי לך. אם בכל זאת תרצי להתקדם בכיוון האתר המקצועי, אנחנו ננסה לבנות את המהלך הזה בצורה המתאימה ביותר עבורך.
בברכה,
מאיר

נ.ב. גולשים יקרים, אני ממליץ לקרוא את המאמר הזה בנוגע לאתרי חינם, בכדי לשקול את התאמתם לצרכים שלכם.

br /

width=